pomoc Ślubnięci.pl » Pomoc

Pomoc

 

 1. O SERWISIE Ślubnięci.pl
  1. Czym jest serwis Ślubnięci.pl?  więcej »

   Serwis Ślubnięci.pl jest internetowym katalogiem firm, które są w jakikolwiek sposób powiązane z branżą ślubną.
   Ślubnięci.pl to najobszerniejszy, najnowocześniejszy oraz z największą liczbą udogodnień serwis tego typu.

  2. Co oferuje serwis Ślubnięci.pl?  więcej »

   Serwis Ślubnięci.pl przedstawia oferty firm, które są w jakikolwiek sposób powiązane z branżą ślubną. Oferty te widnieją w formie wizytówek.
   Oprócz Wizytówek, oferujemy również dodatki jak np. teksty na zaproszenia czy na wódkę, wierszyki i cytaty, zabawy weselne itp.
   Wizytówki są w wersji darmowej – Wizytówka Minimum (z podstawowymi danymi) oraz w wersji płatnej – Wizytówka Premium (możliwość dodania obszernych danych i mediów).
   Dodatkowo klienci indywidualni mają możliwość założenia darmowego konta prywatnego, gdzie mogą stworzyć własną Stronę Ślubną jako nowoczesne uzupełnienie zaproszenia - oczywiście za darmo! Więcej.
   Udostępniamy także Notes - można dodać do niego najciekawsze wizytówki.
   Więcej informacji o wizytówkach: więcej

  3. Jakie są atuty naszego serwisu?  więcej »

   a) Klienci indywidualni  więcej »

   • Chcąc stworzyć serwis o jak najlepszej jakości nie tylko w obsłudze ale i także w zawartości, każdą zamawianą wizytówkę przed pojawieniem się w serwisie weryfikuje Administrator. Staramy się dzięki temu wyeliminować duplikaty, nieuczciwą konkurencję i treści niecenzuralne.
   • Mają Państwo możliwość szczegółowego wyszukiwania wizytówek.
    Tylko w naszym serwisie istnieje możliwość szukania wg zakresu działania firmy! (np. działające w powiecie bolesławieckim, w województwie śląskim, w całej Polsce). Mają Państwo również możliwość szukania wg nazwy, kategorii oraz cen. Więcej
   • Mają Państwo możliwość szczegółowego sortowania wizytówek, którymi poszczególne firmy się reklamują.
    Dostępne są 3 kryteria sortowania: wg ceny, wg nazwy oraz wg daty pojawienia się w serwisie. Więcej
    Ceny na wizytówkach w widoku kategorii są widoczne tylko podczas sortowania wg cen.
   • Na każdą Wizytówkę oznaczoną jako Premium można kliknąć i wyświetlić odzielną podstronę serwisu, gdzie można zobaczyć więcej danych kontaktowych, pełny opis działalności oraz media (zdjęcia i filmy).
   • Mają Państwo możliwość założenia darmowego konta prywatnego, na którym można stworzyć „własną Stronę Ślubną”. Zawiera ona podstawowe informacje odnośnie ślubu, wesela, prezentów, noclegów, mapę dojazdu itp. itd. Taka strona stanowi nowoczesne i wygodne uzupełnienie zaproszenia. Oczywiście za darmo.
   • Notes - można dodać do niego najciekawsze wizytówki, później je filtrować (grupować), sortować i usuwać. Więcej
   • Oprócz katalogu firm znajdują się również dodatki jak np. przykładowe teksty na zaproszenia czy na wódkę, wierszyki i cytaty, zabawy weselne itp.
   • Firmy mają w Wizytówce Premium możliwość oferowania rabatu lub gratisu, gdy podczas kontaktu powołają się Państwo na serwis Ślubnięci.pl. Opcja ta, jeśli firma ją włączy, widoczna będzie w wizytówce.
   • Do Właścicieli Wizytówek, systematycznie co 6 miesięcy, wysyłane są odnośnie każdej Wizytówki monity o potwierdzenie aktualności danych – mają więc Państwo pewność, że dane kontaktowe i ofertowe Wizytówki oznaczonej , były potwierdzone przez firmę nie dalej niż w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
    Potwierdzona Wizytówka posiada w prawym górnym rogu znaczek . W razie niepotwierdzenia aktualności danych Wizytówki, znaczek ten znika.

   b) Firmy  więcej »

   • Właściciel Ślubnięci.pl ZOBOWIĄZUJE się do reklamowania serwisu w regionalnych mediach oraz serwisach o tematyce ślubnej; portal Ślubnięci.pl nie będzie więc pozostawiony sam sobie jak cała reszta tego typu: większa reklama -> więcej odwiedzających potencjalnych Klientów.
   • Reklama widnieje w serwisie jako wizytówka, w dwóch wersjach:
    • Wizytówka Minimum – jest elementem reklamowym zawierającym podstawowe dane kontaktowe (adres, telefon, email, obszar działalności i logo). Nie można na nią kliknąć i wyświetlić przypisanej podstrony. Jest wersją darmową.
    • Wizytówka Premium– zawiera pozycje wersji Minimum oraz:
     • możliwość dodania dodatkowych danych kontaktowych (gg, skype, faks, godz. otwarcia),
     • możliwość dodania mediów (zdjęć, filmów z YouTube lub Vimeo),
     • możliwość określenia zakresu cenowego ofert,
     • oraz możliwość dodania opisu (pierwsze 180 znaków wyświetlanych jest na wizytówce w widoku kategorii),
     • + okraszenie wizytówki znaczkiem „Premium”,
     • + znak graficzny wskazujący, iż wizytówka może zawierać media,
     • + własna podstrona w serwisie – po kliknięciu na Wizytówkę Premium wyświetla się przypisana podstrona, do której link można wykorzystać w dodatkowych celach reklamowych.
     • Wizytówki Premium pojawiają się zawsze na początku listy w widoku kategorii oraz po sortowaniu i przy wyszukiwaniu.
   • ROCZNY abonament kosztuje TYLKO 50 zł netto. W porównaniu z reklamowaniem się w innych mediach jest to niewielka kwota. Opłatę za reklamę można dołączyć do kosztów uzyskania przychodu.
   • Firma może dodać 1 Wizytówkę Minimum.
   • Firma może wykupić do 20 Wizytówek Premium. Każda Wizytówka może przynależeć do maksymalnie 5 różnych kategorii. Wizytówki w jednej kategorii nie mogą się duplikować (wszystkie dane identyczne).
    Przykład: Jeżeli jesteście Państwo właścicielem np. domu przyjęć, to jeśli oprócz przyjęć weselnych oferujecie również noclegi i prowadzona jest osobno restauracja, można dodać swoją firmę do 3 różnych kategorii (sale weselne, restauracje, hotele), zawierając w opisie informacje o poszczególnych ofertach.
   • Podczas tworzenia wizytówki mają Państwo możliwość wypełnienia opcji „Ta firma oferuje rabat lub gratis, gdy podczas kontaktu z nią powołasz się na serwis Ślubnięci.pl”, która oznacza, że Państwa firma może (ale nie musi) zagwarantować rabat lub gratis, gdy kontaktujący się Klient powoła się na serwis Ślubnięci.pl. Można w ten sposób zwiększyć atrakcyjność oferty.
   • Stworzyliśmy system przypominania o aktualizacji danych kontaktowych i ofertowych wizytówek.
    Co 6 miesięcy wysyłane są do Państwa monity odnośnie każdej Wizytówki o potwierdzenie aktualności danych – by klient miał pewność, że dane kontaktowe i ofertowe są aktualne.
    Znaczek posiada Wizytówka potwierdzona przez firmę nie dalej niż w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
    W razie niepotwierdzenia aktualności danych Wizytówki, znaczek ten znika. Jeśli dane zmienią się przed upływem 6 miesięcy od założenia Wizytówki, przez klientów dobrze będzie widziane, jeśli właściciel Wizytówki będzie ją aktualizował na bieżąco.
   • Klienci indywidualni mają możliwość szczegółowego wyszukiwania wizytówek.
    Tylko w naszym serwisie istnieje możliwość szukania wg zakresu działania firmy! (np. działające w powiecie bolesławieckim, w województwie śląskim, w całej Polsce). Istnieje również możliwość szukania wg nazwy, kategorii oraz cen. Więcej
    Wszystko po to by Państwa firmę jak najlepiej znaleźć!
   • Klienci indywidualni mają możliwość szczegółowego sortowania wizytówek.
    Dostępne są 3 kryteria sortowania: wg ceny, wg nazwy oraz wg daty pojawienia się w serwisie. Więcej
    Ceny na wizytówkach w widoku kategorii są widoczne tylko podczas sortowania wg cen.
   • Klienci indywidualni mają możliwość korzystania z Notesu - podstrony serwisu gdzie dodawać najbardziej interesujące Wizytówki. Zwiększa to szansę, że to właśnie Państwa oferta zostanie wybrana!


  4. Wyszukiwanie  więcej »

   Wyszukiwanie zostało uproszczone do minimum - nie ma potrzeby używania polskich znaków oraz nie ma potrzeby wpisywania całego wyrazu by dany wyraz wyszukać. Nie trzeba jak w niektórych serwisach używać "*" lub "?" zastępujących litery, po prostu wpisując w wyszukiwarkę "slub", w wynikach znajdą się: "ślub", "przedślubny", "ślubne", "poślubić" etc.
   Można wyszukiwać bezpośrednio, wpisując w polu oznaczonym lupą szukaną frazę. Po kliknięciu na „SZUKAJ” lub przyciśnięciu klawisza „ENTER” wyświetli się lista pasujących wizytówek bądź komunikat, że nic nie znaleziono.
   Wyszukiwanie szczegółowe odbywa się poprzez kliknięcie na link „Więcej opcji” pod polem oznaczonym lupą. Na nowej stronie można szczegółowo określić cenę, obszar działania firmy (województwa i powiaty) oraz kategorie.
   Tylko w naszym serwisie istnieje możliwość szukania wg zakresu działania firmy! (np. działające w powiecie warszawskim, w województwie śląskim). Macie możliwość szukania również wg nazwy, kategorii oraz cen.
   Szukając na najniższym poziomie zakresu działania firmy, wyższe poziomy zawsze zostaną wyświetlone (jeśli zostaną wskazane), np.: szukając firmy w powiecie warszawskim zostaną wyświetlone również firmy, które działają w całym województwie mazowieckim oraz w całej Polsce.

  5. Jak założyć konto/rejestracja  więcej »

   Na stronie głównej należy kliknąć na „REJESTRACJA”. Na nowej stronie proszę wybrać opcję czy rejestrują się Państwo się jako Ślubnięty (klient indywidualny) czy firma i postępować zgodnie z instrukcjami.
   Po zakończonej rejestracji zostanie wysłana na podany email wiadomość z linkiem potwierdzającym rejestrację. Link ten jest ważny przez 12 godzin. Po tym czasie trzeba konto założyć od nowa.

  6. Jak zamówić wizytówkę  więcej »

   a) Minimum  więcej »

   1. Najpierw należy założyć konto w serwisie (więcej) a następnie zalogować się (więcej)
   2. Następnie kliknąć na „Dodaj wizytówkę Minimum”, wypełnić pola formularza i kliknąć na „Dalej”. W następnym oknie potwierdzić wpisane dane i kliknąć na „Dalej”.
   3. Państwa Wizytówka zostanie poddana weryfikacji, a o jej wyniku zostaną Państwo poinformowani e-mailem. Wizytówka zweryfikowana pojawia w serwisie natomaist Wizytówkę odrzuconą można poprawić i tym samym ponownie zgłosić ją do weryfikacji.
    Wizytówkę Minimum w każdej chwili można rozszerzyć do wersji Premium:

   b) Premium  więcej »

   • Bezpośrednie zamówienie Wizytówki Premium
    1. Najpierw należy założyć konto w serwisie (więcej) a następnie zalogować się (więcej).
    2. Kliknąć na „Dodaj wizytówkę Premium”, wypełnić pola formularza i kliknąć na „Dalej”.
    3. W następnym oknie potwierdzić wpisane dane i kliknąć na „Dalej”.
    4. W następnym oknie potwierdzić dane do faktury i kliknąć na „Dalej”. Pole „NIP" nie jest obowiązkowe dla osób nieposiadających działalności gospodarczej.
    5. Należy koniecznie sprawdzić „Podsumowanie zamówienia” i kliknąć na „Zamów”. Zostaną wyświetlone informacje potrzebne do przelewu, przyślemy je Państwu również na e-mail jako potwierdzenie złożenia zamówienia.
    6. Gdy otrzymamy płatność, zweryfikujemy Państwa Wizytówkę, nadamy jej roczny termin ważności i potwierdzimy to e-mailem. Od tego momentu mogą Państwo dodawać media: więcej
   • Rozszerzenie Wizytówki Minimum do wersji Premium
    Punkt II-3: więcej


  7. Jak dodać Stronę Ślubną?  więcej »

   Na stronie głównej należy kliknąć na „REJESTRACJA”. Na nowej stronie proszę wybrać opcję "konto prywatne".
   Po zakończonej rejestracji zostanie wysłana na podany email wiadomość z linkiem potwierdzającym rejestrację. Link ten jest ważny przez 12 godzin. Po tym czasie trzeba konto założyć od nowa.
   Następnie należy się zalogować, kliknąć na "Moje konto" i "Stwórz stronę ślubną" oraz wypełnić potrzebne pola formularza. Po zapisaniu danych pojawi się link, który można skopiować. Można również edytować stronę ślubną oraz ją usunąć.

  8. Logowanie  więcej »

   Należy kliknąć na „LOGOWANIE” w górnym menu strony.
   Należy wpisać login (e-mail) i hasło, które były podawane podczas rejestracji.
   Gdy zapomną Państwo hasła, należy napisać do Administratora: bok@slubnieci.pl (kontakt). Automatyczne odzyskiwanie hasła jest niedostępne ze względów bezpieczeństwa.

  9. Notes  więcej »

   Notes (ulubione), służy do przechowywania najbardziej interesujących Wizytówek (ofert firm). Wizytówki z Notesu są zapisywane w pamięci ciasteczek przeglądarki internetowej. Żegnają więc karteczki samoprzylepne!
   Aby dodać Wizytówkę do Notesu, wystarczy wskazać ją kursorem myszy i kliknij na "Dodaj do notesu" w prawym dolnym rogu tej Wizytówki.
   Aby wyświetlić Wizytówki dodane do Notesu, należy kliknąć na znak graficzny z napisem "Notes" po lewej stronie ekranu, który zawiera liczbę dodanych Wizytówek .
   Wizytówki w Notesie mogą Państwo filtrować (grupować) z konkretnych kategorii oraz sortować.
   Aby usunąć Wizytówkę z Notesu, wystarczy wskazać ją kursorem myszy i kliknąć na "Usuń z notesu" w prawym dolnym rogu tej Wizytówki.

    

 2. WIZYTÓWKI
  1. Różnica między Wizytówką Minimum a Premium?  więcej »

   1. Wizytówka Minimum zawiera jedynie nazwę firmy, adres, telefon, email, obszar działalności i logo. Nie można na nią kliknąć i wyświetlić przypisanej podstrony. Jest wersją darmową i na liście wizytówek pojawia się w drugiej kolejności po wizytówkach Premium. Można zamówić tylko jedną Wizytówkę Minimum.

   2. Wizytówka Premium zawiera pozycje wersji Minimum oraz opcjonalnie :
    • dodatkowe dane kontaktowe (gg, skype, faks, godz. otwarcia),
    • media (zdjęcia, filmy z YouTube lub Vimeo),
    • zakres cenowy oferowanych usług lub towarów,
    • opis działalności (pierwsze 180 znaków wyświetlanych jest na wizytówce w widoku kategorii),
    • Podczas tworzenia wizytówki istnieje możliwość zaznaczenia opcji „Ta firma oferuje rabat lub prezent, gdy podczas kontaktu z nią powołasz się na serwis Ślubnięci.pl”,
    • + okraszenie wizytówki znaczkiem „Premium”,
    • + znak graficzny wskazujący, iż wizytówka może zawierać media,
    • + własna podstrona w serwisie – po kliknięciu na Wizytówkę Premium wyświetla się przypisana strona, której link można wykorzystać w dodatkowych celach reklamowych.
    • Wizytówki Premium pojawiają się zawsze na początku listy w widoku kategorii oraz wyników wyszukiwania (za wyjątkiem sortowania po najnowszych wizytówkach)
    • Wizytówka Premium kosztuje 50 zł netto (61,50 zł z VAT) za jeden rok.
    • Można zamówić do 20 Wizytówek Premium. Przy większej liczbie prosimy o kontakt w celu ustanowienia rabatu.
  2. Jak zamówić wizytówkę?  więcej »

   a) Minimum więcej »

   1. Najpierw należy założyć konto w serwisie (więcej) a następnie zalogować się (więcej)
   2. Następnie kliknąć na „Dodaj wizytówkę Minimum”, wypełnić pola formularza i kliknąć na „Dalej”. W następnym oknie potwierdzić wpisane dane i kliknąć na „Dalej”.
   3. Państwa Wizytówka zostanie poddana weryfikacji, a o jej wyniku zostaną Państwo poinformowani e-mailem. Wizytówka zweryfikowana pojawia w serwisie natomaist Wizytówkę odrzuconą można poprawić i tym samym ponownie zgłosić ją do weryfikacji.
    Wizytówkę Minimum w każdej chwili można rozszerzyć do wersji Premium:

   b) Premium więcej »

   • Bezpośrednie zamówienie Wizytówki Premium
    1. Najpierw należy założyć konto w serwisie (więcej) a następnie zalogować się (więcej).
    2. Kliknąć na „Dodaj wizytówkę Premium”, wypełnić pola formularza i kliknąć na „Dalej”.
    3. W następnym oknie potwierdzić wpisane dane i kliknąć na „Dalej”.
    4. W następnym oknie potwierdzić dane do faktury i kliknąć na „Dalej”. Pole „NIP" nie jest obowiązkowe dla osób nieposiadających działalności gospodarczej.
    5. Należy koniecznie sprawdzić „Podsumowanie zamówienia” i kliknąć na „Zamów”. Zostaną wyświetlone informacje potrzebne do przelewu, przyślemy je Państwu również na e-mail jako potwierdzenie złożenia zamówienia.
    6. Gdy otrzymamy płatność, zweryfikujemy Państwa Wizytówkę, nadamy jej roczny termin ważności i potwierdzimy to e-mailem. Od tego momentu mogą Państwo dodawać media: więcej
   • Rozszerzenie Wizytówki Minimum do wersji Premium
    Punkt II-3: więcej


  3. Rozszerzenie wizytówki Minimum do wersji Premium  więcej »

   Wizytówkę Minimum w każdym momencie mogą Państwo rozszerzyć do wersji Premium (czym się różnią?).
   Po zalogowaniu się do swojego konta na Ślubnięci.pl w „Moje wizytówki”, należy przy wybranej Wizytówce Minimum kliknąć na „Rozszerz do premium”.
   Następnie można uzupełnić dane kontaktowe, dodać rabat (jeśli Państwo oferują takowy dla klientów powołujących się na Ślubnięci.pl, więcej), dodać opis działalności i kliknąć na „Dalej”. Potem proszę wpisać dane do faktury (więcej), potwierdzić je i kliknąć na „Zamów”. Zostaną wyświetlone informacje potrzebne do przelewu, przyślemy je Państwu również na e-mail jako potwierdzenie złożenia zamówienia.
   O zaksięgowaniu płatności i weryfikacji Wizytówki poinformujemy (najczęściej do 24 h) osobnym emailem. Od tego momentu Wizytówka Premium jest już widoczna w serwisie i ważna przez rok od daty weryfikacji.

  4. Ceny  więcej »

   Aktualne ceny znajdują się na stronie http://slubnieci.pl/cennik.

  5. Jak dokonać płatności  więcej »

   Po złożeniu zamówienia na Wizytówkę Premium (bezpośrednio lub przez rozszerzenie wersji Minimum do Premium), otrzymają Państwo email informujący o tym fakcie. Będą w nim zawarte dane potrzebne do dokonania przelewu.
   Proszę pamiętać by w tytule przelewu podać numer zamówienia!
   Na płatność czekamy 14 dni. Po upływie tego okresu transakcja zostaje anulowana.

  6. Weryfikacja  więcej »

   Chcąc stworzyć serwis o jak najlepszej jakości nie tylko w obsłudze ale i także w zawartości, każdą zamawianą wizytówkę przed pojawieniem się w serwisie weryfikuje Administrator. Staramy się dzięki temu wyeliminować duplikaty, nieuczciwą konkurencję i treści niecenzuralne.

  7. Faktury  więcej »

   Po dokonaniu płatności wystawiamy fakturę VAT. Mogą ją Państwo pobrać w formacie PDF logując się na swoje konto i w „Moje wizytówki” klikając na „Szczegóły” przy danej Wizytówce.
   Przed dokonaniem płatności w ten sam sposób będzie możliwa do pobrania faktura proforma.
   Mając na uwadze ochronę środowiska preferujemy dokumenty elektroniczne (format PDF), w związku z czym domyślnie zaznaczona jest opcja "ekofaktura". Odznaczając ją wyrażają Państwo chęć posiadania wydrukowanej i podpisanej przez Ślubnięci.pl faktury, wyślemy ją wtedy na adres zamówienia.

  8. Co się stanie, gdy Wizytówka Premium nie zostanie opłacona?  więcej »

   Na płatność czekamy 14 dni, po tym czasie Państwa Wizytówka pojawia się w serwisie w trybie Minimum mimo wprowadzenia podczas tworzenia Wizytówki Premium danych właściwych dla tej Wizytówki (np. gg, faks, godziny otwarcia).
   Gdy w przyszłości uznają Państwo, że jednak warto (a warto :) ) Wizytówkę Premium w trybie Minimum można w każdym momencie opłacić, wystarczy, że skorzystają Państwo z opcji "Opłać" (Przedłużanie ważności wizytówki Premium) dostępną w "Moje wizytówki" w "Moje konto".

  9. Ważność  więcej »

   • Wizytówka Minimum jest ważna bezterminowo.
   • Wizytówka Premium jest ważna jeden rok (po tym okresie gdy nie zostanie opłacona przechodzi w tryb Minimum, więcej).

  10. Przedłużanie ważności wizytówki Premium  więcej »

   2 tygodnie przed datą wygaśnięcia Wizytówki w "Moje wizytówki" na Państwa koncie przy danej Wizytówce pojawia się opcja "Opłać" a data zmienia kolor z czarnego na pomarańczowy.
   Po kliknięciu na "Opłać" system poprowadzi Państwo przez etapy jak przy zamawianiu Wizytówki Premium. Po tych czynnościach (zamówienie + przelew) Wizytówka otrzymuje nowy roczny termin ważności, liczony od daty końcowej poprzedniego okresu a nie od daty opłacenia (jesli płatność została dokonana przed końcem daty ważności Wizytówki), i zostaje w serwisie w stanie niezmienionym.
   Przedłużenie wyświetlania Wizytówki Premium jest równoznaczne z opłaceniem jej na następny rok.
   Gdy nie chcą Państwo przedłużyć ważności wizytówki: więcej

  11. Co się stanie, gdy nie skorzystam z opcji „opłać”?  więcej »

   2 tygodnie przed końcem ważności Państwa Wizytówki Premium, w "Moje wizytówki" na Państwa koncie przy danej Wizytówce pojawia się opcja "Opłać" a data zmienia kolor z czarnego na pomarańczowy. Gdy nie zdążą/nie chcą Państwo dokonać opłaty w ciągu tego okresu to:
   - Data zmienia się na kolor czerwony
   - Wizytówka Premium zostaje wyświetlana w trybie Minimum, czyli wyświetlane są tylko dane właściwe dla wersji Minimum. Więcej: różnice między Minimum a Premium
   - Załadowane media (zdjęcia i filmy) są usuwane. Po opłaceniu w późniejszym terminie (opcja Opłać) konieczne będzie ponownie dodanie mediów.

  12. Dodawanie zdjęć i filmów do Wizytówki Premium  więcej »

   Po otrzymaniu emaili, iż Państwa Wizytówka Premium została zweryfikowana i opłacona, należy zalogować się do swojego konta na Ślubnięci.pl, kliknąć na „Moje wizytówki” a następnie na opcję „Zarządzaj mediami” wybranej wizytówki.
   By dodać zdjęcie: należy kliknąć na „Przeglądaj”, następnie wybrać zdjęcie i kliknąć na „Załaduj”. Parametry pliku zostaną automatycznie wyskalowane do wymagań serwisu. Można dodać do 18 zdjęć o łącznej wadze do 2 MB. Suma wag zdjęć jest aktualizowana na bieżąco na stronie, na której dodaje się media.
   Aby dodać film z YouTube lub Vimeo, należy skopiować do niego odnośnik i wkleić go w pole, następnie kliknąć na „Dodaj”. Wybraliśmy te dwa serwisy, ponieważ są najpopularniejsze wśród stron tego typu. Można dodać do 8 filmów.

  13. Ta firma oferuje rabat lub gratis, gdy kontaktujący się z nią klient powoła się na Ślubnięci.pl  więcej »

   Podczas tworzenia wizytówki istnieje możliwość zaznaczenia opcji „Ta firma oferuje rabat lub gratis, gdy podczas kontaktu z nią powołasz się na serwis Ślubnięci.pl”, która oznacza, że Państwa firma może (ale nie musi) zagwarantować rabat lub gratis, gdy kontaktujący się Klient powoła się na serwis ślubnięci.pl. Można w ten sposób zwiększyć atrakcyjność oferty.
   W pole należy wpisać jaki rabat lub gratis Państwo oferują (np. "30%", "butelka wina")
   Jeżeli pozostawią Państwo to pole puste, opcja ta nie będzie widoczna w Wizytówce.

  14. Aktualizacja danych  więcej »

   Do Właścicieli Wizytówek, systematycznie wysyłane są monity z przypomnieniem o potwierdzenie aktualności danych – mają więc Państwo pewność, że dane kontaktowe i ofertowe Wizytówki oznaczonej , były potwierdzone przez firmę nie dalej niż w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
   Potwierdzona Wizytówka posiada w prawym górnym rogu znaczek . W razie niepotwierdzenia aktualności danych Wizytówki, znaczek ten znika.
   Jeśli dane zmienią się przed upływem 6 miesięcy od założenia Wizytówki, przez klientów dobrze będzie widziane, jeśli Właściciel wizytówki będzie ją aktualizował na bieżąco.
   Potwierdzenia danych może dokonać Właściciel Wizytówki lub Administrator.

  15. Gdy chcę zamówić drugą Wizytówkę Minimum wyświetla się błąd  więcej »

   Możecie Państwo dodać tylko jedną Wizytówkę Minimum. Związane jest to z ograniczeniem nadużyć.
   Jeśli chcą Państwo posiadać więcej Wizytówek, można rozszerzyć Wizytówkę Minimum do Premium i zamówić kolejne Wizytówki Premium.

  16. Co zrobić, gdy chcę więcej niż 20 Wizytówek Premium?  więcej »

   Firmy, potrzebujące większej liczby Wizytówek (np. firmy posiadające wiele salonów), proszone są o indywidualny kontakt: przed rozpoczęciem współpracy, w celu uzgodnienia rabatu.

  17. Sortowanie  więcej »

   Dostępne są 3 kryteria sortowania: wg ceny, wg nazwy oraz wg daty pojawienia się w serwisie. Po kliknięciu na poszczególną opcję sortowania, system w pierwszej kolejności ustawi zawsze wartości od najmniejszej do największej – obok klikniętej opcji sortowania pojawi się „↑”, co znaczy że sortowanie jest rosnące. Ponowne kliknięcie na tą samą opcję skutkuje odwróceniem listy i zmianą znaczka na „↓”.
   Lista po sortowaniu pokazuje zawsze najpierw uszeregowane Wizytówki Premium, a dopiero pod nimi uszeregowane są Wizytówki Minimum.
   Ceny na wizytówkach w widoku kategorii są widoczne tylko podczas sortowania wg cen.

  18. Wyszukiwanie  więcej »

   Wyszukiwanie zostało uproszczone do minimum - nie ma potrzeby używania polskich znaków oraz nie ma potrzeby wpisywania całego wyrazu by dany wyraz wyszukać. Nie trzeba jak w niektórych serwisach używać "*" lub "?" zastępujących litery, po prostu wpisując w wyszukiwarkę "slub", w wynikach znajdą się: "ślub", "przedślubny", "ślubne", "poślubić" etc.
   Można wyszukiwać bezpośrednio, wpisując w polu oznaczonym lupą szukaną frazę. Po kliknięciu na „SZUKAJ” lub przyciśnięciu klawisza „ENTER” wyświetli się lista pasujących wizytówek bądź komunikat, że nic nie znaleziono.
   Wyszukiwanie szczegółowe odbywa się poprzez kliknięcie na link „Więcej opcji” pod polem oznaczonym lupą. Na nowej stronie można szczegółowo określić cenę, obszar działania firmy (województwa i powiaty) oraz kategorie.
   Tylko w naszym serwisie istnieje możliwość szukania wg zakresu działania firmy! (np. działające w powiecie bolesławieckim, w województwie śląskim, w całej Polsce). Mają Państwo możliwość szukania również wg nazwy, kategorii oraz cen.
   Szukając na najniższym poziomie zakresu działania firmy, wyższe poziomy zawsze zostaną wyświetlone (jeśli zostaną wskazane), np.: szukając firmy w powiecie warszawskim zostaną wyświetlone również firmy, które działają w całym województwie mazowieckim oraz w całej Polsce.

  19. Dlaczego nie mogę kliknąć na email w wizytówce?  więcej »

   Email’e są chronione przed spamem i botami skanującymi strony. Aby wysłać email należy go skopiować do klienta pocztowego.

  20. Edytowanie wizytówek  więcej »

   Dane ofertowe i kontaktowe zawarte w Wizytówce mogą Państwo edytować w każdej chwili. Wszystko po to, aby była możliwość zachowania ciągłości aktualnych danych, co w oczach potencjalnego Klienta jest bardzo ważne.
   Aby edytować Wizytówkę należy zalogować się na swoje konto i w „Moje wizytówki” kliknąć na „Edytuj” przy danej Wizytówce.
   W opłaconych Wizytówkach Premium jest możliwe dodawanie mediów (zdjęć i filmów). Więcej

  21. Usuwanie wizytówek  więcej »

   Wizytówkę mogą Państwo w każdej chwili usunąć, zarówno Minimum jak i Premium. W przypadku Wizytówki Premium koszty zamówienia nie są zwracane (50 zł netto za jeden rok).
   Wizytówkę mogą Państwo usunąć logując się na swoje konto i w „Moje wizytówki” klikając na „Usuń” przy danej Wizytówce. Pojawi się komunikat ostrzegawczy, który należy potwierdzić.

  22. Usuwanie konta  więcej »

   W "Moje konto", należy kliknąć na "Moje dane" a następnie na "Usuń konto". System wyśle na Państwa email link, na który należy kliknąć, aby potwierdzić chęć usunięcia konta. Link ten będzie ważny 12 godzin. Jeśli przed upływem tego czasu nie klikną Państwo w tenże link, konieczne będzie wykonanie powyższych czynności ponownie.
   Razem z kontem usuwane są wszystkie Wizytówki, media oraz dane Użytkownika. Poniesione koszta za zamówienia Wizytówek Premium nie są zwracane.

  23. Notes  więcej »

   Notes (ulubione), służy do przechowywania najbardziej interesujących Wizytówek (ofert firm). Wizytówki z Notesu są zapisywane w pamięci ciasteczek przeglądarki internetowej. Żegnają więc karteczki samoprzylepne!
   Aby dodać Wizytówkę do Notesu, wystarczy wskazać ją kursorem myszy i kliknij na "Dodaj do notesu" w prawym dolnym rogu tej Wizytówki.
   Aby wyświetlić Wizytówki dodane do Notesu, trzeba kliknąć na znak graficzny z napisem "Notes" po lewej stronie ekranu, który zawiera liczbę dodanych Wizytówek .
   Wizytówki w Notesie mogą Państwo filtrować (grupować) z konkretnych kategorii oraz sortować.
   Aby usunąć Wizytówkę z Notesu, wystarczy wskazać ją kursorem myszy i kliknąć na "Usuń z notesu" w prawym dolnym rogu tej Wizytówki.

    

 3. REGULAMIN
 4. POLITYKA PRYWATNOŚCI
 5. SŁOWNICZEK
  1. Wizytówka Minimum  więcej »

   Jest darmowym elementem reklamowym zawierającym podstawowe dane kontaktowe (nazwa firmy, adres, telefon, email, obszar działalności i logo). Nie można na nią kliknąć i wyświetlić przypisanej podstrony. Można zamówić tylko jedną Wizytówkę Minimum.

  2. Wizytówka Premium więcej »

   Jest płatną wersją reklamy, zawiera pozycje wersji Minimum oraz:
   • możliwość dodania dodatkowych danych kontaktowych (gg, skype, faks, godz. otwarcia),
   • możliwość dodania mediów (zdjęć, filmów z YouTube lub Vimeo),
   • możliwość określenia zakresu cenowego ofert,
   • oraz możliwość dodania opisu (pierwsze 180 znaków wyświetlanych jest na wizytówce w widoku kategorii),
   • Podczas tworzenia wizytówki istnieje możliwość zaznaczenia opcji „Ta firma oferuje rabat lub gratis, gdy podczas kontaktu z nią powołasz się na serwis Ślubnięci.pl”, która oznacza, że firma może (ale nie musi) zagwarantować rabat lub gratis, gdy kontaktujący się Klient powoła się na serwis ślubnięci.pl. Można w ten sposób zwiększyć atrakcyjność oferty.
   • + okraszenie wizytówki znaczkiem „Premium”,
   • + znak graficzny wskazujący, iż wizytówka może zawierać media,
   • + własna podstrona w serwisie – po kliknięciu na Wizytówkę Premium wyświetla się przypisana strona, której link można wykorzystać w dodatkowych celach reklamowych.
   • Wizytówki Premium pojawiają się zawsze na początku listy w widoku kategorii oraz po sortowaniu i przy wyszukiwaniu
   • Wizytówka Premium kosztuje 50 zł netto za jeden rok.
   • Można zamówić do 20 Wizytówek Premium. Przy większej liczbie prosimy o kontakt w celu ustanowienia rabatu.
  3. Wizytówka Premium w trybie Minimum  więcej »

   Jest to stan Wizytówki Premium gdy nie jest ona jeszcze opłacona bądź przekroczono termin płatności. Wizytówka Premium jest wtedy wyświetlana jak Wizytówka Minimum (czym się różni Wizytówka Premium od Minimum?), czyli tylko podstawowe dane, z tą różnicą, że dane wcześniej wprowadzone dla Wizytówki Premium są pamiętane. Po późniejszym opłaceniu (Przedłużanie ważności wizytówki Premium) nie będzie więc konieczne uzupełnianie danych kontaktowych i opisu.  W przypadku przekroczenia terminu płatności na dany okres, konieczne będzie ponowne dodanie zdjęć i filmów.

  4. Konto komercyjne  więcej »

   Konto komercyjne służy do zamawiania Wizytówek Minimum i Premium.
   Jak zamówić Wizytówkę Minimum? Więcej
   Jak zamówić Wizytówkę Premium? Więcej
   Czym się różni Wizytówka Premium od Minimum? Więcej
   Ceny: więcej.

  5. Konto prywatne  więcej »

   Konto prywatne służy do stworzenia własnej Strony Ślubnej, na której można zawrzeć informacje o ślubie, weselu, noclegach, prezentach, mapę dojazdu itp. itd. Strona taka może stanowić nowoczesne uzupełnienie zaproszenia. Aby ją utworzyć, załóż konto prywatne: rejestracja.

  6. Strona Ślubna  więcej »

   Mają Państwo możliwość stworzenia „własnej Strony Ślubnej”. Zawiera ona podstawowe informacje odnośnie ślubu, wesela, prezentów, noclegów, mapę dojazdu itp. itd. Taka strona stanowi nowoczesne i wygodne uzupełnienie zaproszenia. Oczywiście za darmo.
   Aby stworzyć Stronę Ślubną, na stronie głównej należy kliknąć na „REJESTRACJA” a nastepnie na "konto prywatne".
   Po zakończonej rejestracji zostanie wysłana na podany email wiadomość z linkiem potwierdzającym rejestrację. Link ten jest ważny przez 12 godzin. Po tym czasie konieczna będzie ponowna rejestracja.
   Następnie należy zalogować się, kliknąć na "Moje konto" i "Stwórz stronę ślubną" oraz wypełnić potrzebne pola formularza. Po zapisaniu danych pojawi się link, który można skopiować. Można również edytować stronę ślubną oraz ją usunąć.

  7. Notes  więcej »

   Notes (ulubione), służy do przechowywania najbardziej interesujących Wizytówek (ofert firm). Wizytówki z Notesu są zapisywane w pamięci ciasteczek przeglądarki internetowej. Żegnają więc karteczki samoprzylepne!
   Aby dodać Wizytówkę do Notesu, wystarczy wskazać ją kursorem myszy i kliknij na "Dodaj do notesu" w prawym dolnym rogu tej Wizytówki.
   Aby wyświetlić Wizytówki dodane do Notesu, trzeba kliknąć na znak graficzny z napisem "Notes" po lewej stronie ekranu, który zawiera liczbę dodanych Wizytówek .
   Wizytówki w Notesie mogą Państwo filtrować (grupować) z konkretnych kategorii oraz sortować.
   Aby usunąć Wizytówkę z Notesu, wystarczy wskazać ją kursorem myszy i kliknąć na "Usuń z notesu" w prawym dolnym rogu tej Wizytówki.

  8. Aktualizacja danych  więcej »

   Do właścicieli Wizytówek systematycznie wysyłane są monity o potwierdzenie aktualności danych – mają więc Państwo pewność, że dane kontaktowe i ofertowe Wizytówki oznaczonej , były potwierdzone przez firmę nie dalej niż w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
   Potwierdzona 6 miesięcy wstecz Wizytówka posiada w prawym górnym rogu znaczek . W razie niepotwierdzenia aktualności danych Wizytówki, znaczek ten znika.
   Jeśli dane zmienią się przed upływem 6 miesięcy od założenia Wizytówki, przez klientów dobrze będzie widziane, jeśli właściciel Wizytówki będzie ją aktualizował na bieżąco.

  9. Sortowanie  więcej »

   Dostępne są 3 kryteria sortowania: wg ceny, wg nazwy oraz wg daty pojawienia się w serwisie. Po kliknięciu na poszczególną opcję sortowania, system w pierwszej kolejności ustawi zawsze wartości od najmniejszej do największej – obok klikniętej opcji sortowania pojawi się „↑”, co znaczy że sortowanie jest rosnące. Ponowne kliknięcie na tą samą opcję skutkuje odwróceniem listy i zmianą znaczka na „↓”.
   Lista po sortowaniu pokazuje zawsze najpierw uszeregowane Wizytówki Premium, a dopiero pod nimi uszeregowane są Wizytówki Minimum.
   Ceny na wizytówkach w widoku kategorii są widoczne tylko podczas sortowania wg cen.

  10. Wyszukiwanie  więcej »

   Wyszukiwanie zostało uproszczone do minimum - nie ma potrzeby używania polskich znaków oraz nie ma potrzeby wpisywania całego wyrazu by dany wyraz wyszukać. Nie trzeba jak w niektórych serwisach używać "*" lub "?" zastępujących litery, po prostu wpisując w wyszukiwarkę "slub", w wynikach znajdą się: "ślub", "przedślubny", "ślubne", "poślubić" etc.
   Można wyszukiwać bezpośrednio, wpisując w polu oznaczonym lupą szukaną frazę. Po kliknięciu na „SZUKAJ” lub przyciśnięciu klawisza „ENTER” wyświetli się lista pasujących wizytówek bądź komunikat, że nic nie znaleziono.
   Wyszukiwanie szczegółowe odbywa się poprzez kliknięcie na link „Więcej opcji” pod polem oznaczonym lupą. Na nowej stronie można szczegółowo określić górną granicę ceny, obszar działania firmy (województwa i powiaty) oraz kategorie.
   Tylko w naszym serwisie istnieje możliwość szukania wg zakresu działania firmy! (np. działające w powiecie bolesławieckim, w województwie śląskim, w całej Polsce). Macie możliwość szukania również wg nazwy, kategorii oraz cen.
   Szukając na najniższym poziomie zakresu działania firmy, wyższe poziomy zawsze zostaną wyświetlone (jeśli zostaną wskazane), np.: szukając firmy w powiecie warszawskim zostaną wyświetlone również firmy, które działają w całym województwie mazowieckim oraz w całej Polsce.

  11. Weryfikacja  więcej »

   Chcąc stworzyć serwis o jak najlepszej jakości nie tylko w obsłudze ale i także w zawartości, każdą zamawianą wizytówkę przed pojawieniem się w serwisie weryfikuje Administrator. Staramy się dzięki temu wyeliminować duplikaty, nieuczciwą konkurencję i treści niecenzuralne.